newsletter
Pl
De 
Szkolenie w ramach projektu „Activists against Xenocide” - Krzyżowa, 20-26.03.2017 PDF Drukuj Email

Od 20 do 26 marca trwa w Krzyżowej szkolenie „Activists against Xenocide” na temat uchodźstwa i migracji. Jest ono skierowane do edukatorów, trenerów i nauczycieli z Polski, Niemiec, Danii, Estonii, Grecji i Wielkiej Brytanii.

Więcej…
 
Fundacja "Krzyżowa" podczas III Targów Edukacji Międzykulturowej - Wrocław, 23.03.2017 PDF Drukuj Email

23 marca Fundacja "Krzyżowa" wzięła udział w III Targach Edukacji Międzykulturowej we Wrocławiu. W tym roku Targi odbywały się pod hasłem „Skąd idziemy i co zrobiliśmy? Co robimy i jak edukujemy teraz? Dokąd idziemy i co planujemy?”. Fundację podczas wydarzenia reprezentowały specjalistki ds. projektów edukacyjnych z Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży Krzyżowa. Organizatorem targów było Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Więcej…
 
Akademia Europejska w Fundacji „Krzyżowa” - nowy program i nowe wyzwania PDF Drukuj Email

Akademia Europejska to jeden z głównych statutowych obszarów działalności Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. Od 1 marca dyrektorem Akademii został dr Robert Żurek.

Więcej…
 
Wymiana szkolna w dwóch aktach. Polsko-niemiecka wymiana szkolna: Warszawa – Krefeld, Krzyżowa, 26-28.03.2017 PDF Drukuj Email

Już po raz drugi przyjedzie do Krzyżowej grupa młodzieży z Warszawy i Krefeld. Pierwsza część wymiany będzie miała miejsce w Krzyżowej. Następnie, młodzież uda się do Warszawy, gdzie odbędzie się druga część spotkania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9


Ksiądz Bolesław Kałuża:
„Tej mszy nie wolno nam zapomnieć”
Projekty letnie
KRZYŻOWA


 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne


 
zobacz naszą galerię


fundacja "krzyżowa"
dla porozumienia europejskiego
krzyżowa 7, 58-112 grodziszcze
tel: 74 85 00 300
fax: 74 85 00 305