newsletter
Pl
De 
"Z dwóch zrób trzy! Jak zorganizować trójstronną wymianę szkolną?" - seminarium dla nauczycieli i pedagogów – Krzyżowa, 15-19.03.2017 PDF Drukuj Email

W dniach 15 – 19 marca w Krzyżowej odbyło się seminarium pt. "Z dwóch zrób trzy! Jak zorganizować trójstronną wymianę szkolną?". Jego uczestnikami byli nauczyciele oraz pedagodzy z Polski, Niemiec i Ukrainy.

Dla uczestników planowane jest także seminarium uzupełniające jesienią 2017 we Lwowie (realizacja seminarium uzupełniającego uzależniona jest od uzyskania dofinansowania).

Seminaria z cyklu „Z dwóch zrób trzy!" są przez Fundację „Krzyżowa” organizowane od kilkunastu lat. Ich celem jest wymiana doświadczeń w zakresie metod pracy z młodzieżą podczas wymian szkolnych, doradztwo w zakresie praktycznych oraz organizacyjnych aspektów trójstronnych projektów oraz rozwijanie umiejętności zarządzania projektami wymian szkolnych. Seminarium jest też okazją do nawiązywania kontaktów ze szkołami z Polski, Ukrainy i Niemiec, które są zainteresowane realizacją trójstronnych projektów.

GALERIA ZDJĘĆ


Koordynacja: Daniel Bodył - specjalista ds. projektów edukacyjnych MDSM w Krzyżowej

Organizatorzy: Stowarzyszenie Europejski Dialog, Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego

 

Współfinansownie: Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM)