newsletter
Pl
De 
Szkolenia PDF Drukuj Email
Nasi pracownicy i zaprzyjaźnieni z Fundacją Krzyżowa specjaliści przeprowadzą dla Państwa szkolenia z różnych dziedzin. Programy te adresujemy do nauczycieli, uczniów, studentów oraz różnych grup zawodowych.
Aktualne oferty znajdą Państwo tutaj.
 
"Z dwóch zrób trzy! Jak zorganizować trójstronną wymianę szkolną?": seminarium dla nauczycieli i pedagogów, 15-19.03.2017 w Krzyżowej PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycieli oraz pedagogów z Polski, Niemiec i Ukrainy na seminarium pt. "Z dwóch zrób trzy! Jak zorganizować trójstronną wymianę szkolną?", które odbędzie się w Krzyżowej w dniach od 15 do 19 marca 2017.

Dla uczestników planowane jest także seminarium uzupełniające jesienią 2017 we Lwowie (realizacja seminarium uzupełniającego uzależniona jest od uzyskania dofinansowania).


Więcej…
 
"Uczenie się poprzez doświadczenie w wymianie szkolnej" - seminarium dla nauczycieli i pedagogów PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycieli oraz pedagogów z Polski i Niemiec na seminarium pt. "Uczenie się poprzez doświadczenie w wymianie szkolnej" które odbędzie się w Krzyżowej w dniach 05.11. - 09.11.2016.
Więcej…
 
Nowe metody nauczania historii - Szkolenie dla multiplikatorów i multiplikatorek z Polski i Niemiec zajmujących się pracą edukacyjną z młodzieżą. 24-29.07.2016 Krzyżowa PDF Drukuj Email

Opis projektu:

Pięciodniowe szkolenie ma na celu opracowanie metod wykorzystania nowych mediów w międzynarodowej edukacji młodzieży, jak również zastosowanie poznanych założeń pedagogiki muzealnej w praktyce poprzez przygotowanie treści przewodnika do wystawy "Odwaga i Pojednanie".

Podstawę do praktycznych warsztatów stworzą wykłady i zajęcia na temat pedagogiki muzealnej i wystawowej jak również niemiecko-polskich stosunków i procesu pojednania od roku 1945. W czasie warsztatów uczestnicy wraz z pedagogami oraz historykami będą intensywnie zajmować się kwestią przekazywania historii poprzez nowe media oraz możliwościami ich zastosowania w międzynarodowej pracy edukacyjnej z młodzieżą w celu zapewnienia bardziej dogodnego dostępu do treści historycznych. W trakcie projektu uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość wzajemnie uczyć się od siebie i referentów nowych metod, rozwijać je oraz tworzyć nowe.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6


Ksiądz Bolesław Kałuża:
„Tej mszy nie wolno nam zapomnieć”
Projekty letnie
KRZYŻOWA


 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne


 

fundacja "krzyżowa"
dla porozumienia europejskiego
krzyżowa 7, 58-112 grodziszcze
tel: 74 85 00 300
fax: 74 85 00 305