newsletter
Pl
De 
Ludzie Krzyżowej PDF Drukuj Email
Osoby związane z Krzyżową nie zawsze można spotkać w Krzyżowej. Jedni przebywają tu dłużej, drudzy krócej, jedni byli tylko raz, inni częściej. Spotkać tu można ludzi angażujących się społecznie w życie Fundacji Krzyżowej dla Porozumienia Europejskiego, trenerów, uczestników projektów jak i pracowników. Do grona osób przedstawianych na tej stronie dołączają nowe. Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania „Ludzi Krzyżowej”!


 
Małgorzata Lisowska PDF Drukuj Email

Małgorzata Lisowska

Małgorzata Lisowska - z wykształcenia tłumacz języka niemieckiego, współtwórca i uczestnik projektu tłumaczeniowego „Dolmetscherpool” na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji. Pierwsze doświadczenia w pracy z młodzieżą zdobyła jako wolontariusz EVS w „Centrum Inicjatyw Europejskich” na Ukrainie. Miłośniczka zumby i sportów zimowych.
Więcej…
 
Agnieszka Zabrzewska PDF Drukuj Email

Agnieszka Zabrzewska

Agnieszka Zabrzewska- miłośniczka przyrody, zrównoważonego rozwoju i eksperymentowania. Z wykształcenia architekt krajobrazu, pedagog z zainteresowania, a z zamiłowania artystka i obserwatorka.
- Dialog jest dla mnie kluczem do poznawania i zrozumienia świata.
Więcej…
 
Tomasz Kuc PDF Drukuj Email

Tomasz Kuc

Tomasz Kuc - wrocławianin urodzony w 1984 roku, germanista, specjalizujący się w nowych technologiach i reklamie internetowej. Od 2008 roku pracuje w firmie Google, gdzie zajmuje się reklamą Google AdWords. W 2013 roku spędził w Krzyżowej trzy miesiące na praktykach i wolontariacie. Fan fotografii, języków obcych i Dolnego Śląska.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5